Brazilský keratin: Zázrak pro poškozené vlasy

Představujeme brazilský keratin

Brazilský keratin je přírodní nechemický produkt, který pochází, jak název napovídá, z Brazílie. Je to poměrně nový způsob regenerace vlasů a ve svém oboru se více než osvědčil. Brazilský keratin obsahuje látky určené k regeneraci a tvarování vlasů.

Keratin jako takový je základní složkou lidského vlasu. Kromě toho ho najdeme i v kůži a nehtech. Je to organická látka, která mu dodává pevnost, lesk a ochranné vlastnosti.

Pokud se keratin do vlasů zažehlí, můžete ihned po aplikaci pozorovat jeho skvělé výsledky. Dochází k hluboké a dlouhodobé regeneraci a to jak uvnitř tak vně vlasu. Zároveň narovnává porézní vlasy.

Brazilský keratin je pro všechny, kteří chtějí mít vlasy zdravé, hebké, rovné a poddajné. Vlasy po aplikaci rovnoměrně dorůstají, méně se lámou a jsou mnohem snazší na úpravu.
Pro koho je brazilský keratin vhodný

Lze ho aplikovat na téměř všechny typy vlasů. Nedá se říci, že by někomu uškodil. Jeho účinky budou spíše více či méně pozorovatelné. Zpravidla platí, že čím více poškozené vlasy, tím více budou účinky keratinu znatelné, protože poškozený vlas je schopen do sebe vstřebat mnohem víc.

Nejvíce keratinovou kúru ocení ženy se slabými, poškozenými vlasy a ty, které si vlasy barví a odbarvují. Pochvalují si jí také ženy s krepatými a kudrnatými vlasy, které jsou pak poddajné a mnohem lépe se upravují.
 

Jak se keratin aplikuje

Při aplikaci keratinu by se mělo postupovat následovně:

1. Nejprve se vlasy umyjí, aby se zbavily nečistot a mastnoty. Pak jsou připravené a keratin se na nich mnohem lépe uchytí.

2. Brazilský keratin se nechá působit a poté důkladně vypláchne.

3. Speciální žehličkou na vlasy se keratin do vlasů zažehlí. Po této aplikaci by se vlasy neměly několik dní namočit. Důležitá je také teplota žehličky, která nesmí být moc vysoká, aby se vlas nespálil, ale na druhou stranu dostatečná, aby se keratin dobře vstřebal.

Pokud si brazilský keratin chcete koupit, dávejte na prověřené značky, obchody a kadeřnictví, kteří vědí co prodávají, a s čím zacházejí a případně vám mohou i dobře poradit.